Strefa wiedzy

O Fitness Catering

W naszej czytelni znajdziesz ciekawe pomysły na urozmaicenie swojej diety, informacje na temat zdrowego żywienia oraz inspiracje dotyczące aktywności fizycznej dla osób, które dopiero zaczynają „uprawiać” zdrowy tryb życia. Zapraszamy do lektury!

Dieta na piękną skórę przy opalaniu
Najnowszy wpis

Dieta na piękną skórę przy opalaniu

Data publikacji: 29/06/2022
Wiele osób tylko wyczekuje wakacji, aby móc rozłożyć leżak i oddać się muskaniu przez promienie słoneczne. Czy wiesz jednak, jak zadbać o swoją skórę "od środka", żeby się nie "sparzyć"? Sprawdź!
Czytaj dalej
Zmagasz się z cerą trądzikową? Problemem może okazać się niewłaściwa dieta! Sprawdź, po jakie produkty warto sięgnąć, a jakich koniecznie unikać, aby wspomóc swoją cerę i pozbyć się trądzika!
Czytaj dalej
Jak powstaje nawyk? Sztuka niepodjadania

Jak powstaje nawyk? Sztuka niepodjadania

Data publikacji: 20/06/2022
Próbujesz schudnąć, ale mimo wysiłków waga wciąż stoi w miejscu? Kluczowe może być podjadanie i “niewinne” przekąski! Sprawdź, jakie skutki może mieć podjadanie między posiłkami i pozbądź się nawyku.
Czytaj dalej
Zdrowa i zadbana skóra przez cały rok? Tak, to możliwe! Poznaj wyjątkowe korzyści szczotkowania ciała na sucho, pozbądź się cellitu, zyskaj jędrność i zafunduj sobie leczniczy masaż w zaciszu własnego domu!
Czytaj dalej
Im bardziej sobie czegoś zakazujesz, tym bardziej tego pragniesz. Tak właśnie działa ludzki mózg, dlatego u wielu osób każda kolejna dieta kończy się porażką. Jeżeli masz już dość restrykcyjnego podejścia do odchudzania, i chcesz raz na dobre skończyć z dzieleniem jedzenia na złe i dobre, poznaj rewolucyjną zasadę 80/20 i zmień swoje podejście do diety!
Czytaj dalej
    pixel